{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
1500 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlk Alışverişlerde Hoş Geldin %5 indirimi - e-mail iletişim onayınız gereklidir.
İşBankası'na 6 taksit. İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 750 TL MaxiPuan kazanın!
0 0
19 DEGREE
KOLEKSİYON
landing-img
Akıcı görünümlü, estetik şekillendirilmiş açılara sahip süper dayanıklı, modern alüminyum valiz koleksiyonumuzla cesur görünün. Herhangi bir materyalde olduğu gibi, alüminyum valizler de seyahat izleri taşır, bu sürtünme, göçük ya da çizikler sizin tüm seyahat anılarınızın göstergesidir.
Keşfet
ALPHA 3
KOLEKSİYON
landing-img
Alpha 3 Koleksiyonu: TUMI'nin patentli , ultra dayanıklı FXT balistik naylon kumaştan üretilmiş koleksiyonudur. Seyahatlerinizin ve iş hayatınızın ikonik bir parçası haline gelmiş inovatif tasarımıyla dikkat çeken sınıfının en iyisi ürünlerden oluşmaktadır.
Keşfet
VOYAGEUR
KOLEKSİYON
landing-img
Kadın koleksiyonumuzun en iyi performans sergileyen koleksiyonu ile tanışın. Hafif, fonksiyonel, modern ve şık. Valizden seyahat aksesuarına, laptop sırt çantasından omuz çantalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Keşfet
LATITUDE
KOLEKSİYON
landing-img
Şimdiye kadarki en dayanıklı hafif valiz koleksiyonumuz TUMI Latitude ile tanışın. Esneyen ve bükülen yenilikçi bir malzemeden üretilen bu zorlu lüks valizler, hem darbelere hem de sert iklimlere dayanıklıdır.
Keşfet